Balonolandia, jako oficjalny partner Sempertex, ZIBI oraz przedstawiciel Lagenda oferuje stałe zaopatrzenie innych firm balonowych, dekoratorów i twisterów poprzez nasz sklep internetowy.

W naszej ofercie znajduje się pełna paleta balonów Sempertex, sprzęt dla dekoratorów ZIBI oraz profesjonalne pompki Lagenda. Oferujemy sprzedaż, serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny oraz pełne wsparcie, jako Lagenda – Polska. Dla firm pracujących w branży balonowej, dekoratorów i twisterów oferujemy partnerskie ceny i warunki współpracy.

Wystarczy zalogować się na naszej stronie handlowej „sklep.balonolandia.pl” i zgłosić nam, że jesteście z branży. Nasi pracownicy niezwłocznie przełączą
Wam profil z detalicznego na „hurtowy” (cudzysłów, gdyż u nas nie ma minimum logistycznego!) i od tego momentu już możecie zamawiać u nas balony i akcesoria balonowe po cenach partnerskich.

Wszystkim nowym na tej stronie stanowczo doradzamy: przeczytajcie uważnie przed złożeniem zamówienia!!! Nasza strona działa inaczej, niż inni! Kliknij TU.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości bez wahania dzwońcie (tel. 512697213) lub piszcie na naszym profilu Facebookowym lub WhatsApp Lagenda-Polska!