Sempertex – balony lateksowe

Balonolandia od samego początku dążąc do zapewnienia najlepszej jakości nie tylko dba o najwyższe kompetencje swoich dekoratorów ale także o najlepsze dostępne na rynku balony. Dla tego właśnie już dawno sięgnęliśmy po balony marki, która w owych czasach na rynku polskim była niedostępna – Sempertex. Obie firmy, zarówno Sempertex, jak i Balonolandia dostrzegły w tej współpracy ogromny potencjał i szybko zawiązany został strategiczny sojusz: Balonolandia, oficjalny partner firmy Sempertex.


Dzięki temu mamy ciągły i pełny dostęp do niesamowitej palety balonów Sempertex ale przede wszystkim do wszystkich imprez, szkoleń i warsztatów organizowanych przez najlepszych artystów balonowych na świecie.

Kategorie balonów

Balony okrągłe

Tradycyjne balony w rozmiarach:
5″, 10″, 12″, 18″, 24″ i 36″

Najpiękniejszy balon do bukietów i dekoracji w ponad 80 kolorach!

Link-o-loon

Firma Sempertex jest autorem pomysłu i pierwszym, oryginalnym producentem balonów z łącznikiem. Poznaj niesamowite możliwości!

DO MODELOWANIA

Najlepsze balony do modelowania na świecie w odmianach 160, 260, 360 oraz 660, w niesamowitej palecie kolorów i faktur.

Balony firmy Sempertex

Uwaga dekoratorzy! W odróżnieniu od innych producentów, którzy przestrzegają przed różnicami w kolorach poszczególnych partii balonów, Sempertex gwarantuje utrzymanie jednolitego koloru swoich balonów lateksowych tak samo, jak idealnie jednolite pokrycie kolorem każdego z balonów z osobna. Używając programowanych pompek (np. Lagenda) Sempertex gwarantuje taką samą wielkość balonów przy zaprogramowanej dawce powietrza. Idealny kształt, idealny kolor i absolutnie zniewalająca paleta kolorów!

100% naturalny lateks bez żadnych sztucznych dodatków (nawet w barwnikach) produkowany w jednej fabryce w Kolumbii. Jako oficjalni partnerzy gwarantujemy ciągłość dostaw i świeże (nie przetrzymywane w magazynach) balony.

Balony Sempertex oferujemy nie tylko w sprzedaży hurtowej dla firm, dekoratorów i twisterów – pracując na nich na co dzień znamy je doskonale i proponujemy je w naszych bukietach, dekoracjach i pojedynczych sztukach z powietrzem i helem w naszych salonach Balonolandia w Katowicach i Świętochłowicach. 

Dla dekoratorów oraz animatorów mamy specjalne ceny i warunki zakupu jako hurtownia balonów. Więcej informacji pod telefonem 512 697 213 lub przez formularz kontaktowy.