Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Warunki

korzystania ze strony i serwisu

Strona internetowa zawiera informacje na temat oferty handlowej przedsiębiorstwa PW Joanna Musiatowicz, jednak sama nie stanowi oferty w rozumieniu prawa. 

Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, aby prezentowane tu informacje były aktualne, przed złożeniem zamówienia sugerujemy zweryfikować dostępność poszczególnych elementów. Zwłaszcza w sezonie letnim zalecamy konsultacje telefoniczną w kwestii dostępności zarówno produktów, jak i usług w konkretnym terminie.

Zamieszczone zdjęcia mają charakter poglądowy zwłaszcza w przypadku bukietów, które robione są indywidualnie dla każdego klienta. Jeśli nie zaznaczono inaczej, zdjęcia są własnością PW Joanna Musiatowicz. Kopiowanie, powielanie i zamieszczanie w innych serwisach i miejscach w jakiejkolwiek formie publikowanych tu zdjęć jest kategorycznie zabronione i będzie ściganie wszelkimi dostępnymi środkami z całą surowością.  

Część handlowa kierowana jest do firm z branży balonowej i dekoratorskiej. Ceny detaliczne podane są w celach orientacyjnych. Do cen partnerskich użytkownicy dostęp uzyskują po zalogowaniu. Bezpośrednio przez stronę nie ma możliwości nabycia towaru. System na stronie Balonolandia.pl służy wyłącznie do składania zamówień, które skutkują przygotowaniem faktury ProForma, która wysyłana jest do składającego zamówienie. Towar wysyłamy wraz z końcową Fakturą VAT po otrzymaniu płatności za fakturę. 

PW Joanna Musiatowicz 2016 Wszelkie prawa zastrzeżone!