Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Ślub

Nowy produkt

Balony jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, bramy, girlandy. Świadczymy pełną obsługę w trakcie ślubu i wesela. Rozdajemy balony mocowane na wstążkach, tworzymy pęki balonów na obciążnikach, stroimy sale, dostarczamy pudło niespodziankę dla pary młodej. Dekorujemy przyjęcia, dom, ogród i dostarczamy na życzenie do klienta.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

W ofercie dostępne są balony lateksowe z nadrukiem, balony gładkie (jednobarwne) oraz foliowe (w różnych kształtach). Balony na wstążce, w pudle oraz świecące ledowe. Mamy również balony do dekoracji sal i balon strzelający.

1) Balony na ślub możemy dostarczyć na wstążkach, które zostaną rozdane gościom po ceremonii. Zamontować przed salą, kościołem, urzędem lub na plenerze w formie pęków lub bukietów. Cena balonu jednokolorowego zwykłego 27 cm. na wstążce to 4 zł. sztuka. Cena za balon w kształcie serca 35 cm. to 5 zł sztuka. 

2) Pudło niespodzianka - dostarczamy pod kościół, urząd stanu cywilnego, plener, przed salę weselną (lub na salę w razie brzydkiej pogody). W pudle standardowo jest 100 balonów. Na pudle możemy umieścić np. imiona młodej pary. Niespodzianka przewiązana jest wstążką i po rozwiązaniu balony swobodnie wylatują w powietrze. Cena pudła niespodzianki to 450 zł. Pudło pomieści max 125 balonów.

3) Bukiety lub pęki balonów z helem. Każdy bukiet, pęk wykonywany jest indywidualnie na zamówienie i może być skomponowany z dowolnej kombinacji balonów. Balon jednokolorowy 4 zł, balon z nadrukiem - napisy, kwiatki, kropki, motylki i inne wzory ślubne: 5-7zł. Obciążnik 5zł  dopasowany jest kolorystycznie i wagowo do ilości balonów. Kompozycję taką ustawiamy w uzgodnionym miejscu (można ją dowolnie przestawiać). Dostarczamy do miejsca ceremonii, domu, sali weselnej. 

4) Dostarczamy balony dekoracyjne z powietrzem i helem na wstążkach do dowolnej, samodzielnej dekoracji np. sali restauracyjnej, mieszkania czy imprezy w plenerze. Balon gładki z powietrzem (od 100 sztuk): 1 zł sztuka; dekoracyjny z nadrukiem po 2 zł sztuka. Balony napełnione helem od 10 sztuk po 4 zł/sztuka

Balony przywozimy lub wypełniamy na miejscu w zależności od zamówionej ilości.

5) Balony dekoracyjne jako brama balonowa. Bramę można ustawić w ogrodzie, przy wyjściu z budynku, domu czy wejściu na teren imprezy. Cena od 450zł

6) Balony dekoracyjne jako girlanda wisząca. Taką dekorację podwieszamy pod sufitem na sali. Cena od 30 zł za metr.

7) Balon strzelający. Balon o średnicy około metra wypełniony małymi balonikami i konfetti. Balon zawieszamy lub dostarczamy do zawieszenia na salę pod sufit i za pomocą spłonki zostaje rozerwany w kulminacyjnym momencie np. w trakcie 1-go tańca. Zawartość balonu opada powoli na parkiet. Koszt takiego balonu to 170zł

8) HIT balony Ledowe-świecące. Balony napełniamy helem wieczorem w trakcie imprezy; świecące na wstążkach rozdajemy gościom przed salą i na uzgodniony sygnał wszyscy wypuszczają je do nieba. Aby efekt był oszałamiający balony należy wypuścić w okolicach godziny 22, gdy niebo jest już wystarczająco ciemne. Balony LED mogą być tradycyjne okrągłe lub w kształcie serc, kolorystyka dowolna, natomiast im balon jaśniejszy tym jest bardziej widoczny i ładniej się prezentuje. Koszt balonu ledowego okrągłego (tradycyjnego) to 5,50 sztuka, balon w kształcie serca 6,- za sztukę.  

Ceny podstawowe:

  • balon lateksowy, gładki jednokolorowy, pastelowy od 4zł sztuka
  • balon lateksowy, we wzory od 6zł /sztuka
  • balony świecące, LEDowe 5,50 zł okrągły, 6,- serce /sztuka
  • balony foliowe w zależności od wielkości od 13zł
  • obciążnik do balonów 5zł
  • Balon strzelający 170zł sztuka
  • Pudło niespodzianka 450zł
  • DODATKOWO: tuby strzelające (np. do wzmocnienia efektu podczas wypuszczania balonów pod kościołem lub podczas pierwszego tańca) od 15,- zł
  • ...i wiele innych gadżetów i dekoracji ślubnych!

UWAGA! Poprzez koszyk można zamówić tylko paczkowane produkty w sprzedaży hurtowej (B2B). W pozostałych przypadkach (bukiety, dekoracje, wypuszczanie balonów itp.) prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy z uwagi na fakt, iż wymagane są bezpośrednie uzgodnienia szczegółów.

Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach, ul. Gliwicka 156, gdzie można baloniki zobaczyć, wszystko z nami uzgodnić lub osobiście odebrać. 

Opinie

Napisz opinię

Ślub

Ślub

Balony jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, bramy, girlandy. Świadczymy pełną obsługę w trakcie ślubu i wesela. Rozdajemy balony mocowane na wstążkach, tworzymy pęki balonów na obciążnikach, stroimy sale, dostarczamy pudło niespodziankę dla pary młodej. Dekorujemy przyjęcia, dom, ogród i dostarczamy na życzenie do klienta.

Produkty powiązane