Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Osiemnastka

Nowy produkt

Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

W ofercie dostępne są balony z nadrukiem, balony gładkie (jednobarwne) oraz foliowe (w różnych kształtach). Do bukietu dołączone są wstążki i kokarda (w cenie) a na życzenie dokładamy także obciążnik (5zł) który pozwala na ustawienie bukietu w pomieszczeniu. Każdy bukiet balonowy wykonywany jest indywidualnie na zamówienie i może być skomponowany z dowolnej kombinacji balonów. 

Bukiet możemy dostarczyć jako dekorację lub jako prezent - w uzgodnione miejsce na konkretną godzinę.

Balony na wstążkach do dowolnej, samodzielnej dekoracji np.sali restauracyjnej, mieszkania czy imprezy w plenerze. Konstrukcje z balonów (dekoracje, napisy). Girlandy balonowe.

HIT balony LEDowe-świecące. Balony napełniamy wieczorem w trakcie imprezy, świecące na wstążce rozdajemy gościom przed salą i na uzgodniony sygnał wszyscy wypuszczają je do nieba. Aby efekt był oszałamiający balony należy wypuścić w granicach godziny 23, gdy niebo jest już wystarczająco ciemne. Balony mogą być tradycyjne okrągłe lub w kształcie serc, kolorystyka dowolna, natomiast im balon jaśniejszy tym jest bardziej widoczny i ładniej się prezentuje. Koszt balonu ledowego to 5,50 /sztuka. 

Ceny podstawowe:

  • balon lateksowy, gładki jednokolorowy, pastelowy od 4zł /sztuka
  • balon lateksowy, we wzory 6zł /sztuka
  • balony lateksowy LED 5,50 zł /sztuka
  • balony lateksowy, z licencją Disneya 7 zł /sztuka
  • balony foliowe w zależności od wielkości od 10zł
  • cyfry (40 cali, około 100 cm) /40zł sztuka
    LICZBA 18 z cyfr foliowych: 80zł /kpl.
  • girlanda balonowa: 30zł/metr bieżący.
  • obciążnik do balonów 5zł

UWAGA! Poprzez koszyk można zamówić tylko paczkowane produkty w sprzedaży hurtowej (B2B). W pozostałych przypadkach (bukiety, dekoracje, wypuszczanie balonów itp.) prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy z uwagi na fakt, iż wymagane są bezpośrednie uzgodnienia szczegółów.

Opinie

Napisz opinię

Osiemnastka

Osiemnastka

Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

Produkty powiązane