Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Urodziny dorosłych

Nowy produkt

Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

W ofercie dostępne są balony lateksowe z nadrukiem, balony gładkie (jednobarwne) oraz foliowe (w różnych kształtach). Do bukietu dołączone są wstążki i kokarda (w cenie) a na życzenie dokładamy także obciążnik (5zł) który pozwala na ustawienie bukietu w pomieszczeniu. Każdy bukiet wykonywany jest indywidualnie na zamówienie i może być skomponowany z dowolnej kombinacji balonów lateksowych lub lateksowych i foliowych. 

Bukiet możemy dostarczyć jako dekorację lub jako prezent - w uzgodnione miejsce na konkretną godzinę.

Balony na wstążkach do dowolnej, samodzielnej dekoracji np. sali restauracyjnej, mieszkania czy imprezy w plenerze.

HIT balony LEDowe - świecące. Balony napełniamy wieczorem w trakcie imprezy, zapalone na wstążce rozdajemy gościom przed salą i na uzgodniony sygnał wszyscy wypuszczają je do nieba. Latem, aby efekt był oszałamiający balony należy wypuścić w granicach godziny 23, gdy niebo jest już wystarczająco ciemne. Balony mogą być tradycyjne okrągłe lub serca, kolorystyka dowolna, natomiast im balon jaśniejszy tym jest bardziej widoczny i ładniej się prezentuje. Koszt balonu LEDowego to 5,50 (serce - 6,-) za sztukę. 

Pudło "niespodzianka" na ok. 100 balonów (po otwarciu z pudła balony wylatują w powietrze). Koszt 450 zł.  Pudło mniejsze (rekomendowane dla dzieci) na ok. 30 balonów - koszt 150 zł.

Ceny podstawowe:

  • balon lateksowy, gładki jednokolorowy, pastelowy od 4zł sztuka
  • balon lateksowy, we wzory od 6zł /sztuka
  • balony świecące, LEDowe 5,50 zł okrągły, 6,- serce /sztuka
  • balony foliowe w zależności od wielkości od 13zł
  • cyfry (40 cali, około 100 cm) 40zł /sztuka
  • obciążnik do balonów 5zł

UWAGA! Poprzez koszyk można zamówić tylko paczkowane produkty w sprzedaży hurtowej (B2B). W pozostałych przypadkach (bukiety, dekoracje, wypuszczanie balonów itp.) prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy z uwagi na fakt, iż wymagane są bezpośrednie uzgodnienia szczegółów.

Opinie

Napisz opinię

Urodziny dorosłych

Urodziny dorosłych

Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

Produkty powiązane