Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Poczta ballonowa

Nowy produkt

Bukiet balonów z helem z dostawą pod wskazany adres na konkretną godzinę to nasza poczta ballonowa!

Istnieje możliwość dołączenia bukietu do Waszego prezentu lub załączenia bileciku z uzgodnionym tekstem. 

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Poczta ballonowa to bukiet z balonów z helem (10 sztuk - lub więcej - balonów lateksowych gładkich lub dowolne połączenie balonów gładkich, wzorzystych oraz foliowych o wartości powyżej 40zł) z dostawą w dowolne miejsce. Koszt dojazdu to 1zł za 1km wg. mapy Google od naszego salonu: Katowice, Gliwicka 156. Więcej szczegółów na temat dostaw jest TU.

Ceny balonów:

  • balon lateksowy, gładki (jednokolorowy): od 4zł/szt.
  • balon lateksowy, wzorzysty: od 6zł/szt.
  • balon foliowy (serce foliowe, postać z bajki itp.): od 13zł

Możliwa jest dowolna kombinacja balonów, jaką znajdziecie na naszych zdjęciach lub sami wymyślicie! Do bukietu balonowego zawsze dołączamy ozdobną kokardę w kolorze dostosowanym do całej kompozycji. Możemy także (gratis) dołączyć bilecik z uzgodnionym tekstem. Bukiet balonów może być atrakcyjnym prezentem lub uzupełnieniem Waszego prezentu, jeśli go nam dostarczycie. Każdy bukiet ma obciążnik, który powoduje, że taki bukiet balonowy może samodzielnie stać w całej okazałości. Obciążniki sami produkujemy i zawsze są one dopasowane kolorystycznie do bukietu. Cena 5zł. 

Prosimy o telefoniczne sprawdzenie dostępności terminu dostawy. Adres i ewentualną treść bileciku prosimy podawać mailowo lub przez nasz formularz kontaktowy z dopiskiem "Poczta ballonowa" (koniecznie proszę dopisać swój numer telefonu). Zapraszamy do salonu "Balonolandia" w Katowicach, ul. Gliwicka 156. Balony oraz usługę "poczty ballonowej" można zamawiać telefonicznie lub osobiście w salonie!

UWAGA! Poprzez koszyk można zamówić tylko paczkowane produkty w sprzedaży hurtowej (B2B). W pozostałych przypadkach (bukiety, dekoracje, wypuszczanie balonów itp.) prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy z uwagi na fakt, iż wymagane są bezpośrednie uzgodnienia szczegółów.

Opinie

Napisz opinię

Poczta ballonowa

Poczta ballonowa

Bukiet balonów z helem z dostawą pod wskazany adres na konkretną godzinę to nasza poczta ballonowa!

Istnieje możliwość dołączenia bukietu do Waszego prezentu lub załączenia bileciku z uzgodnionym tekstem. 

Produkty powiązane