Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Informacja

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Nasz salon "Balonolandia", Katowice, Gliwicka 156

Atrakcje balonowe

Wypuszczanie balonów na wstążkach, z pudła, balony LED.

Atrakcje balonowe Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
  • Balony jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, bramy, girlandy. Świadczymy pełną obsługę w trakcie ślubu i wesela. Rozdajemy balony mocowane na wstążkach, tworzymy pęki balonów na obciążnikach, stroimy sale, dostarczamy pudło niespodziankę dla pary młodej. Dekorujemy przyjęcia, dom, ogród i...

  • Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta. Balony lateksowe jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bramy, girlandy, balony strzelające, pudła niespodzianki, kolumny balonowe.

  • Wykonujemy dekoracje balonowe dla firm i osób prywatnych. Imprezy na urodziny, otwarcie sklepu, imprezę plenerową, dekoracje sal i domów.

  • Wykonujemy dekoracje z balonów lateksowych typu napisy z balonów, bramy, łuki, girlandy, balony strzelające.

  • Oferujemy obsługę balonową imprez, urodzin, eventów, ślubów - zarówno plenerowych, jak i tradycyjnych. Balony napełniamy helem i dostarczamy na miejsce w formie: balony na wstążkach do wypuszczania przez gości (tradycyjne z helem oraz LED-owe - świecące na wieczór), balony w pudle-niespodziance.

  • Bukiet balonów z helem z dostawą pod wskazany adres na konkretną godzinę to nasza poczta ballonowa! Istnieje możliwość dołączenia bukietu do Waszego prezentu lub załączenia bileciku z uzgodnionym tekstem. 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów