Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Informacja

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Nasz salon "Balonolandia", Katowice, Gliwicka 156

Dekoracje i wystrój sal

Dekoracje balonami z helem, girlandami balonowymi i wszelkimi innymi konstrukcjami balonowymi. Oferujemy także kompleksowy wystrój sali.

Dekoracje i wystrój sal Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
  • Balony jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, bramy, girlandy. Świadczymy pełną obsługę w trakcie ślubu i wesela. Rozdajemy balony mocowane na wstążkach, tworzymy pęki balonów na obciążnikach, stroimy sale, dostarczamy pudło niespodziankę dla pary młodej. Dekorujemy przyjęcia, dom, ogród i...

  • Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta. Balony lateksowe jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bramy, girlandy, balony strzelające, pudła niespodzianki, kolumny balonowe.

  • Balonowe lateksowe i foliowe serca wypełnione helem. Bukiety z serc balonowych oraz konstrukcja do zawieszenia w sypialni, lokalu,restauracji lub sali weselnej zrobiona z małych baloników.

  • Wykonujemy dekoracje balonowe dla firm i osób prywatnych. Imprezy na urodziny, otwarcie sklepu, imprezę plenerową, dekoracje sal i domów.

  • Wykonujemy dekoracje z balonów lateksowych typu napisy z balonów, bramy, łuki, girlandy, balony strzelające.

  • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

  • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów