Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.  close

Informacja

Nowe produkty

Nasze sklepy

Nasze sklepy

Nasz salon "Balonolandia", Katowice, Gliwicka 156

Bukiety balonowe

Bukiet składa się z niemal dowolnej ilości balonów z helem. Zawsze balony są na wstążeczkach, z kokardą (w cenie). Do każdego bukietu proponujemy obciążnik, który sprawia, że taki bukiet samodzielnie stoi i pięknie wygląda. Obciążniki dobieramy odpowiednio do wielkości bukietu.

Bukiety balonowe Jest 11 produktów.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • 1 Recenzje

  Bukiet balonowy z balonów z helem na Baby Shower i narodziny dziecka. Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

 • 1 Recenzje

  Bukiet balonowy z balonów z helem na roczek. Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

 • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

 • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

 • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta.

 • Balony jednokolorowe, z nadrukiem oraz foliowe na wieczór panieński. Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie bezpośrednio na imprezę.

 • Balony jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe.Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, bramy, girlandy. Świadczymy pełną obsługę w trakcie ślubu i wesela. Rozdajemy balony mocowane na wstążkach, tworzymy pęki balonów na obciążnikach, stroimy sale, dostarczamy pudło niespodziankę dla pary młodej. Dekorujemy przyjęcia, dom, ogród i...

 • Tworzymy dekoracje z balonów, bukiety balonowe, pudła z balonami. Dekorujemy balonami przyjęcia i dostarczamy na życzenie do klienta. Balony lateksowe jednokolorowe, z nadrukiem, ledowe-świecące oraz foliowe. Tworzymy dekoracje z balonów, bramy, girlandy, balony strzelające, pudła niespodzianki, kolumny balonowe.

 • Balonowe lateksowe i foliowe serca wypełnione helem. Bukiety z serc balonowych oraz konstrukcja do zawieszenia w sypialni, lokalu,restauracji lub sali weselnej zrobiona z małych baloników.

 • Wykonujemy dekoracje balonowe dla firm i osób prywatnych. Imprezy na urodziny, otwarcie sklepu, imprezę plenerową, dekoracje sal i domów.

 • Balon lateksowy (gumowy) z nadrukiem w przedstawionych wzorach. Balon nadaje się do napełniania powietrzem lub helem.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów